Škola Futbalu

Informácie pre rodičov k nástupu na kempy

Nájdete tu všetky potrebné informácie a tlačivá k nástupu na IX. ročník letných futbalových kempov ŠKOLA FUTBALU 2024.

 

Nakoľko sa blížia termíny letných futbalových kempov ŠKOLA FUTBALU 2024, v tomto článku nájdete všetky informácie, ktoré boli posielané na emailové adresy rodičov, ktoré zadali počas registrácie. 

Prílohy 1 + 2 + 3 sú spoločné pre všetky lokality. Prílohu č. 4 si zvoľte podľa svojej lokality.

S pozdravom ŠKOLA FUTBALU

-------------

Email na rodičov

Vážení rodičia a milé deti,

Už sa blíži leto a s ním aj nádherný IX. ročník ŠKOLY FUTBALU 2024.

Sme nesmierne radi, že letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU sa neustále tešia veľkej popularite a registrujete sa v tak veľkom počte, za čo sme veľmi vďační.   
Keďže sa blíži začiatok futbalového kempu, posielame Vám "ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE K NÁSTUPU NA KEMP" + pripájame potrebné TLAČIVÁ, ktoré vás poprosíme doniesť vyplnené v prvý deň kempu na registráciu.

 

V prílohe tohto e-mailu nájdete nasledujúce informácie a dokumenty:

1) Prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa.

Prosíme o korektné a kompletné vyplnenie tohto tlačiva + odovzdanie pri registráciiBez tohto tlačiva nebude umožnené dieťaťu nastúpiť do kempu!
Vyplnené a podpísané VYHLÁSENIE - nemusí byť potvrdené u lekára. Postačuje, ak bude podpísané zákonným zástupcom (rodičom). Ak dieťa trpí nejakou alergiou, resp. denne užíva lieky, prosíme Vás (aj keď ste to uviedli do nášho objednávkového systému), vpíšte túto skutočnosť aj do toho tlačiva a odovzdajte pri registrácii.
Upozornenie – Toto "Prehlásenie" nesmie byť staršie ako tri dni (rozhodujúci dátum je deň prijatia na akciu).

2) GDPR – Súhlas so spracovaním osobných údajov. Umožňuje organizátorom ŠKOLY FUTBALU zverejňovať fotografie a videá z kempov, ako aj spracovávať a uchovávať osobné údaje.

3) Zoznam odporúčaných vecí na kempy - v tejto prílohe sa dozviete, čo vám odporúčame si zbaliť a priniesť pre jednotlivé kempy, či už sa jedná o kemp "S" alebo "BEZ" ubytovania.

4) Organizačné pokyny pre Vami zvolenú lokalitu + Program kempov – stručné informácie k programu, registrácii, príchodu/odchodu na kemp a pod.

---------------------------------------------------------------------------

UPOZORNENIE:

Tento rok ste si prvý krát na našom webe pri registrácii mohli zvoliť, o aký typ vstupného balíka máte záujem (ZÁKLADNÝ - zahrnutý v cene kempu / PRÉMIOVÝ - doplatok 25 €). Obsah jednotlivých balíkov nájdete napríklad aj tu:
https://www.skolafutbalu.sk/co-je-zahrnute-v-cene-kempu-s-ubytovanim

Vstupný balík budeme odovzdávať účastníkom kempu v prvý deň konania kempu pri registrácii. V prípade, ak ešte chcete zmeniť svoj vstupný balík, urobte tak prosím čo najskôr (napíšte nám na 
info@skolafutbalu.sk a spoločne to doriešime). Počas konania kempov budú do jednotlivých lokalít vstupné balíky distribuované podľa nahláseného zoznamu a zmena balíka nebude už možná z kapacitných dôvodov.
-------------------------------------------------------------------------

K registrácii v prvý deň kempu je potrebné doniesť FOTOKÓPIU preukazu poistenca dieťaťa.

Veríme, že si vaše deti letný futbalový kemp užijú a každé z nich si zakričí na kempoch naše heslo:

"ZAŽI PRÁZDNINY SNOV!"S pozdravom tím ŠKOLY FUTBALU

 

______________________________________

ŠKOLA FUTBALU

Web:      www.skolafutbalu.sk

Facebook: www.facebook.com/skolafutbalu

Instagram: www.instagram.com/skola_futbalu

E-mail:   info@skolafutbalu.sk

Tel:         0948 543 236

 

1. týždeň kempov

Tatranská Lomnica: https://skolafutbalu.sk/storage/media/files/shares/4. Organizačné pokyny + Program - TATRANSKÁ LOMNIC_2024.pdf

Bánovce nad Bebravou: https://skolafutbalu.sk/storage/media/files/shares/4. Organizačné pokyny + Program - Bánovce nad Bebravou_2024.pdf

 

Košice 1 :  https://skolafutbalu.sk/storage/media/files/shares/4. Organizačné pokyny + program - Košice 1. termín_2024.pdf

Trenčín 1:  https://skolafutbalu.sk/storage/media/files/shares/4. Organizačné pokyny + Program - Trenčín - termín č. 1_2024.pdf

Michalovce:  https://skolafutbalu.sk/storage/media/files/shares/4. Organizačné pokyny + Program - Michalovce_2024.pdf

 

2. týždeň kempov

 

 

3. týždeň kempov

 

4. týždeň kempov

 

5. týždeň kempov

 

6. týždeň kempov

 

Obsah košíka
Prázdny